Přidejte se k nám

PODPOŘTE NÁS

Nechceme být žádný uzavřený spolek. Boříme mýty typu „ nebreč, život jde dál, potřebuje klid – nechoďme za ním, je mladá, to chce čas, pohřeb je týrání pozůstalých, nezmiňujme nikdy zemřelého, nevzpomínej“.

Naše snahy jsou pomoci veřejnosti pochopit zármutek v době ztráty milovaného dítěte, partnera, rodiče, kamaráda… Smrt a truchlení je tématem, které máme málo zpracováno, ačkoliv mívá dopad na náš další život.

Spolek je otevřen všem, kteří prošli přímou ztrátou milované osoby nebo se s ní potýkají v rodině, u přátel a to bez ohledu na bydliště. Zároveň jsme jediná organizace pro pozůstalé pro celý Plzeňský kraj, jediní se věnujeme sirotkům, vdovám a vdovcům při často tragickém, náhlém úmrtí jejich partnerů. Každý pozůstalý má právo na naši pomoc a podporu. Možná jste naši práci shledali užitečnou natolik, že byste spolek rádi podpořili?

Staňte se členem spolku a podporovatelem, rádi se necháme inspirovat vašimi novými nápady. Pomáhat můžete s osvětou, roznášením letáčků, vaši odbornosti, energií, že za námi stojíte. Fandíme lidem s novými myšlenkami, proto pomáhejte našim prostřednictvím pozůstalým v době truchlení.

Jak na to? Členství můžete zahájit vyplněním vyžádané přihlášky a její zpětné odeslání na e-mailovou adresu info@plzenskazastavka.cz. Následně obdržíte informace pro Vaši platbu členského příspěvku, který je pro rok 2019 ve výši 450 Kč. Prostřednictvím uvedené e-mailové adresy si o členství požádejte. Úhradu členství na č. ú. 2300334693 / 2010 FIO banka.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na tel č.: +420 724 520 398 (Mirka Šimková) v případě nezastižení prosím zašlete sms, ozveme se zpět.

*Dovolujeme si Vás zároveň informovat, že za účelem přihlášení ke členství ve spolku Plzeňská zastávka z.s. ICO 0123 1502, se sídlem Všeruby 95, 330 16, jako správce, zpracováváme osobní údaje člena spolku v rozsahu: jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo. Při nakládání s osobními údaji se správce, řídí platnými právními předpisy včetně Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *