Přidejte se k nám

Nechceme být žádný uzavřený spolek. Boříme mýty typu „ nebreč, život jde dál, …potřebuje klid – nechoďme za ním, je mladá, to chce čas, pohřeb je týrání pozůstalých, nezmiňujme nikdy zemřelého, …nevzpomínej“.

Naše snahy jsou pomoci veřejnosti pochopit zármutek v době ztráty milovaného dítěte, partnera, rodiče, kamaráda… Téma smrti a truchlení máme málo zpracováno, ačkoliv mívá dopad na náš další život.

Spolek je proto otevřen všem, kteří prošli přímou ztrátou milované osoby nebo se s ní potýkají v rodině, u přátel a to bez ohledu na bydliště. Zároveň jsme jediná organizace pro pozůstalé pro celý Plzeňský kraj, jediní se věnujeme sirotkům, vdovám a vdovcům při často tragickém, náhlém úmrtí jejich partnerů. Každý pozůstalý má právo na naši pomoc a podporu. Možná jste naši práci shledali užitečnou natolik, že byste spolek rádi podpořili?

Staňte se členem spolku a podporovatelem, rádi se necháme inspirovat vašimi novými nápady. Pomáhat můžete s osvětou, roznášením letáčků, vaši odbornosti, energií, že za námi stojíte. Fandíme lidem s novými myšlenkami, proto pomáhejte našim prostřednictvím pozůstalým v době truchlení.

Jak na to? Členství můžete zahájit vyplněním vyžádané přihlášky a její zpětné odeslání na e-mailovou adresu info@plzenskazastavka.cz. Následně obdržíte informace pro Vaši platbu členského příspěvku, který je pro rok 2021 ve výši 450 Kč. Prostřednictvím uvedené e-mailové adresy si o členství požádejte. Úhradu členství na č. ú. 2300334693 / 2010 FIO banka.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na tel č.: +420 724 520 398 (Mirka Šimková) v případě nezastižení prosím zašlete sms, ozveme se zpět.

*Dovolujeme si vás informovat, že za účelem přihlášení ke členství ve spolku Plzeňská zastávka z.s. ICO 0123 1502, se sídlem Všeruby 95, 330 16, jako správce, zpracováváme osobní údaje člena spolku v rozsahu: jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo. Při nakládání s osobními údaji se řídíme platnými právními předpisy včetně Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *