+420 771 148 308
info@plzenskazastavka.cz

Koncert pro Kačku

Hudební akce věnovaná všem, kteří opustili náš svět z vlastního rozhodnutí. Všem lidem, kteří už nechtěli a nemohli dál  žít… Jejich rozhodnutí často nemůžeme a nemusíme pochopit, ale jsme povinni jej respektovat, protože kdybychom cítili  jejich zoufalství a bolest,  pochopili bychom… Mnohdy ta největší tajemství nejsou na pustých ostrovech, ale v nitru člověka. S láskou a úctou k našim nejbližším.

 • Koncert pro Kačku 2024

  Koncert pro Kačku 2024

  Zveme Vás tedy v tom povelikonočním čase na „K oncert“, který je věnován všem těm, kdo ze svým nejrůznějších důvodů opustili tento svět předčasně a z vlastní vůle, ze svého vlastního rozhodnutí.

 • Koncert pro Kačku 2023

  Koncert pro Kačku 2023

  V pátek 14. dubna od 19 hodin v kostelíku U Ježíška pořádáme další Koncert pro Kačku 2023. Přijďte si spolu s námi poslechnout báječnou folkovou muziku!

 • Koncert pro Kačku 2021

  Koncert pro Kačku 2021

  Zveme Vás na další z Koncertů pro Kačku. Tento den je od nás věnovaný všem, kteří odešli z vlastní vůle… všem sebevrahům.

 • Koncert pro Kačku 2015

  Koncert pro Kačku 2015

  Rádi bychom vás pozvali na 3. ročník benefičního Koncertu pro Kačku – věnovaného všem, kteří opustili náš svět z vlastního rozhodnutí. Letos opět v kostelíku U Ježíška a to v pátek 18. září 2015 od 19.00 hodin.

 • Koncert pro Kačku 2014

  Koncert pro Kačku 2014

  Vstupenky na 2. ročník benefiční akce Koncert pro Kačku (Martina Trchová Trio a Petr Merxbauer) jsou již v předprodejích!

 • Koncert pro Kačku 2013

  Koncert pro Kačku 2013

  Strašlivá podívaná odehraje vzpomínkový „Koncert pro Kačku“ již 6. září. Úvodního slova se ujme paní Eva Volrábová. Vítán je každý z vás.

 • Plzeňský deník: U Ježíška zahrají pro zesnulou Kačku

  Plzeňský deník: U Ježíška zahrají pro zesnulou Kačku

  Koncert pro Kačku pořádá jako první větší akci občanské sdružení Plzeňská zastávka, kde za myšlenkou jeho založení stály na konci loňského roku dvě ženy – Zuzana Pousková, maminka Kateřiny, a Mirka Šimková, máma čtyř dětí, která v roce 2009 přišla při autonehodě o muže.