+420 771 148 308
info@plzenskazastavka.cz

Podpořte nás

Zaujalo vás, co děláme? Podpořte nás. Staňte se pravidelným a cenným dárcem. Jen díky tomu máme jistotu, že budeme schopni reagovat na nepředvídané situace. Za projev solidarity s pozůstalými vám děkujeme.

FINANČNÍ DAR

Zaujalo vás, co děláme? Podpořte nás finančním darem realizovaným pomocí portálu Nadace VIA. Jen díky pravidelným darům máme jistotu, že budeme schopni reagovat na nepředvídané situace. Za projev solidarity s pozůstalými vám děkujeme.

NÁKUP NA INTERNETU

Každým nákupem na internetu nám teď můžete pomoci a nezaplatíte při tom nic navíc. Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál Givt.cz, kde najdete přes 1200 nejznámějších e-shopů!

DOBROVOLNICTVÍ

Shledali jste naši práci užitečnou natolik, že byste nás rádi podpořili, ale nevyhovuje vám finanční forma pomoci? Staňte se členem našeho spolku nebo jeho podporovatelem. Každý je u nás srdečně vítán s otevřenou náručí.

FIREMNÍ SPOLUPRÁCE

Staňte se pravidelným a cenným dárcem. Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu daru na veřejně prospěšné účely.

VĚCNÉ DARY A SLUŽBY

Zaujalo vás, co děláme, ale finanční ani jiná pomoc pro vás není to pravé? Přijímáme také věcné dary, kterými pomůžete pozůstalým.

Díky podpoře štědrých dárců a partnerů můžeme již 10 let pomáhat pozůstalým rodinám, které čelí nečekaným ztrátám blízkých. Podporujeme komunitní, sousedský a rodinný život na cestě truchlení někoho z nás. Děkujeme všem za finanční i věcné dary, čas a mnohdy cenné znalosti!