+420 771 148 308
info@plzenskazastavka.cz

Knihovna s bezplatnou výpůjčkou

Provozujeme knihovnu se zaměřením na témata smrti, péče o pozůstalé, děti a smrt, odborné literatury pro poradce a terapeuty.

Někteří z nás mají po smrti milované bytosti nutkavou potřebu informací. Odpovědi hledají i v knihách. Ne vždy máme sílu probírat se vším, co je na trhu k dispozici. A nebo naopak – některé tituly jsou obtížně dostupné či vyprodané. Na návštěvu komerční knihovny nám mnohdy nezbývají síly.

Protože sami víme, jak moc dokáže v pravou chvíli pomoci kniha, sdílený prožitek někoho jiného – připravili jsme pro vás možnost vybrat si z našeho fondu knihu ze seznamu a na dobu až 6 týdnů si ji bezplatně vypůjčit. Tato knižní pomoc není vázána na členství ve spolku.

Knihy jsou často i naším osobním majetkem, jiné jsou nastálo v  poradně Plzeňské zastávky. Jsou v dobrém stavu, všechny byly čteny v pravou chvíli a dobu. Věříme, že mohou pomoci i vám na vaší cestě. Proto se o ně s vámi rádi podělíme a zároveň děkujeme, že se o ně dobře postaráte a vrátíte je včas, aby mohly být zapůjčeny dalším čtenářům.

Knihy půjčujeme v poradně Plzeňské zastávky rodinám po ztrátě blízkého, dle rezervací u Zuzky a stvrzení výpůjčních podmínek (viz. níže). Ptejte se na knihy i svého poradce.

Výpůjční podmínky

Knihy půjčujeme řádně zabalené a označené razítkem na dobu až 6 týdnů podle aktuálního zájmu o daný titul a to pouze osobním vyzvednutím a vrácením v poradně Plzeňské zastávky, nebude-li dohodnuto jinak. Půjčujeme jeden knižní titul na osobu.

Naše knižní pomoc je bezplatná a není vázána na členství ve spolku.

Při vypůjčení můžeme požadovat předložení dokladu totožnosti, mailový či telefonní kontakt, podpis a stvrzení.