+420 771 148 308
info@plzenskazastavka.cz

Reference a poděkování

Už třetí měsíc jdu sama cestou, na kterou jste mě zavedli a ještě nedávno po ní i doprovázeli. A stejně dlouhou dobu se snažím najít slova, kterými bych Vám poděkovala za Vaši podporu, porozumění, laskavé naslouchání a rady, jak jít po nečekané ztrátě manžela životem dál. Než jsem Vás poznala, nedokázala jsem si představit, že vůbec nějaká cesta dál bude. Pořád si s sebou nesu Vaše rady, jak se vyrovnávat s tím, co mě potkalo, abych tu nesnesitelnou bolest a smutek dokázala zvládnout a přijmout manželův odchod. Naučili jste mě, jak žít dál. Vaší zásluhou jsem postupně nacházela cestu, po které můžu jít i nadále se svým mužem, kterého nikdy nepřestanu milovat a který mi nikdy nepřestane chybět. Bez Vaší pomoci bych to nikdy nedokázala a nedošla tam, kde dneska jsem. Děkuji Vám, že jste mě přiměli jít dál, žít pro ty, kteří zůstali i pro ty, kteří teprve přijdou. Žít pro svoje děti, vnoučata, kamarády a vidět i hezké věci, které život přináší. Moc si Vás vážím a děkuji za všechno, co jste pro mě udělali.

paní A.

Chtěl bych poděkovat za podporu v mé nelehké situaci, kdy jsem v prosinci 2022 přišel o paní a zůstali mi z našeho vztahu děti ve věku 6 a 9 let. Období, které s dětmi prožíváme je nesmírně těžké. O Plzeňské Zastávce jsem se dozvěděl ve škole od paní učitelky. Vyhledal jsem pomoc, která se dostavila a pomohla mi překonávat překážky, které mi život přinesl a být oporou pro své malé děti. Doporučuji všem lidem, kteří nějakým způsobem ztratili někoho blízkého, aby navštívili Plzeňskou zastávku. Terapeuti mají osobní zkušenost se ztrátou blízkého člověka, takže mají skvělý nadhled, osobní cítění ohledně emocí a truchlení po těchto událostech. Bylo pro mne obrovsky důležité otevřít se myšlenkami a pojmenovat věci, které jsem považoval za důležité říct někomu nahlas a dostat zpětnou vazbu, která přesně zapadla do mých potřeb v té dané chvíli. Děkuji za vše.

pan J. 

Chtěla bych poradně pro pozůstalé moc poděkovat. Po ztrátě manžela jsem hledala nějakou odbornou pomoc a dostala doporučení k vám. Nevěděla jsem, co mám očekávat, ale rozhodně jsem udělala dobře. Váš přístup byl velmi citlivý a vstřícný. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji vám všem hodně sil do další práce, protože to, co děláte, je velmi důležité.

paní P.

Chtěla bych touto cestou poděkovat za sebe a celou svou rodinu Plzeňské zastávce. Pomohli jste nám neskutečně v nejtěžších chvílích naše dosavadního života. Poradili a poskytli i jiný úhel pohledu a zdravotní informace. Troufám si říct, že bez těchto sezení bychom se velmi těžko s odchodem milované osoby vyrovnali. Vaše práce má velký smysl 🙏🏻💗. Děkujeme a přejeme mnoho sil v dalším konání.

paní R. s rodinou

Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za Vaši práci. Ocitli jsme se v opravdu nelehké životní situaci….mamince desetileté dcery mého přítele lékaři diagnostikovali zhoubný nádor na mozku… bohužel na tom není dobře a nám bylo sděleno, že se máme připravit na nejhorší. Opravdu jsme nevěděli, jak máme s desetiletou holčičkou mluvit o vážném stavu maminky a o možnosti jejího úmrtí. Hledali jsme odbornou pomoc….a to opravdu není lehká věc….objednávací lhůty jsou téměř všude tříměsíční… Pak jsme dostali kontakt na Vás a stal se zázrak. Ulevilo se mi už po prvním telefonátu, kdy jste se mnou mluvila asi půl hodiny, naslouchala a dávala mi první rady. A do týdne jsme našli vhodný termín a viděli jsme se osobně. Vaše rady nám opravdu moc pomáhají. Děkujeme Vám…za Vaši empatii, odhodlání, profesionalitu, možnost, že můžeme kdykoli zavolat….to je opravdu k nezaplacení. Děkujeme Vám, že nás po naší nelehké cestě vedete….nebýt Plzeňské zastávky a Vás, tak stále tápeme a točíme se v kruhu….a nejvíc by to odnesla právě desetiletá E. ….a za ní největší dík.

paní L.