Mgr. Jolana Matoušková

Nic v našem životě není náhoda a také moje cesta ke klíčovým ženám Plzeňské zastávky byla přesně tak, jak má být. Ve zkratce se dá říci, že z profesního setkání s Mirkou Šimkovou se stalo milé přátelství, které mne přivedlo do společnosti také Zuzky Pouskové a Moniky Jelínkové. Těchto žen si nesmírně vážím, pro jejich sílu, odhodlání a životní moudrost.

Jmenuji se Jolana Matoušková, jsem vdaná a mám 2 děti, vystudovala jsem na Filozofické fakultě OU sociální práci v kombinaci s psychologií. Následně jsem absolvovala 5-ti leté komplexní psychoterapeutické vzdělání v psychodynamickém směru – SUR, dále krizovou intervenci, psychoterapii pomocí koní a psychotraumatologický výcvik EMDR.

Pracuji mnoho let v organizaci Ledovec, aktuálně v Centru duševního zdraví – služby za měřené na podporu lidí s duševním onemocněním, poskytuji psychoterapeutické služby v soukromé praxi, pracuji pod supervizí MUDr. Stanislava Kudrleho a MUDr. Zuzany Pinďákové.
Mé působení zde se může naplňovat v rámci individuálních setkání. Velmi si této polupráce vážím, i toho, že jsem součástí skvělého profesionálního týmu s úžasnými lidmi.