První kontakt

Adresa pro objednané: Majerova 4, Plzeň 301 00, telefon: 771 148 308 nebo 301.

V případě nezastižení prosím zašlete sms, ozveme se zpět, jakmile to půjde.

(Rohový dům u křižovatka s Klatovskou třídou.) GPS: 49.7282922N, 13.3711667E

Pracovní dny: 8 – 18 hodin

Prosíme naše klienty aby se na domluvené setkání dostavili nejdříve pár minut před jejím začátkem. Nemáme čekárnu. Po dokončení konzultace klienta před Vámi se Vám budeme hned věnovat.

Poradnu pravidelně dezinfikujeme a společně s vámi dodržujeme aktuální hygienická pravidla.

Děkujeme za vaši důvěru, velmi si ji vážíme.

Jsme tým profesionálních terapeutů a poradců, kteří si sami prošli cestu zármutku po úmrtí nejbližšího člověka. Naše služba je poskytována na základě dobrovolného rozhodnutí vás jako klienta a spolupráci tvoříme z vašich individuálních potřeb a přání.

Každý poradce je vázán etickým kodexem poradců a psychoterapeutů , zachování diskrétnosti a důvěrnosti při sdílení. Údaje vyplývající ze spolupráce tzn. jméno, telefon či mailová adresa jsou využívány pouze ve prospěch naší spolupráce.
Výjimku mlčenlivosti tvoří případy ze zákona – tzv. oznamovací povinnosti při ohrožení zdraví a života nebo o ohrožení dalších osob a povinnost překazit trestný čin (jsou v tomto případě nadřazeny mlčenlivosti).

Zrušení domluveného termínu setkání nám prosíme včas oznamte, nejpozději však do 24 hodin před domluveným začátkem (lze formou SMS či telefonicky s poradcem).


CENA: první konzultace je pro pozůstalé vždy bezplatná, následující konzultace v režimu ambulantním/terénním výjezdu/online formy jsou v režimu smluvní ceny (individuální 350 Kč/páry 500 Kč) a zahrnují  poskytnutou konzultaci, naší přípravu na setkání s možností supervizního odborného dohledu naší práce. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit.

Pokud by měl být poplatek jedinou překážkou naší podpory a spolupráce, lze se dohodnout jinak. **Rok 2021/2022 – máme v realizaci pilotní Projekt na podporu pozůstalých, konzultace v počtu až 6 intervencí je pro pozůstalého bezplatná. Cena odborné poradenské/terapeutické pomoci v min. výši 350,-Kč/hod. je financována podporou našich dárců. Děkujeme. Pro bližší informace volejte svého poradce.

Můžete nás podpořit v naši práci na náš transparentní účet: 2300334693 / 2010 Fio banka.

Všechny finanční prostředky jsou využity na pokrytí provozu Plzeňské zastávky z.s. Děkujeme.